امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حالات فيزيكي بدن از بدو تولدو ارتباط با ام اس
درود به دوستان

ميخوام تو اين پست دوستاني كه عضو سايت هستند نهايت همكاري رو واسه گذاشتن اطلاعاتشون بكنن .تا ارتباط بيماري ام اس با يه سري مسايل بدني هر شخص معلوم بشه.
مثلا دوستان لطف كنن اگه نوع بيماري از بدو كودكي داشتن و مرتب بهش مبتلا ميشدن و يا اگر تو ازمايشاتشون همواره نكته اي بود كه با تكرار و گذشت زمان بازم مشكوك ميزد و يا نوع حالات روحيشون و استفاده از داروي خاصي و......... غيره مطرح كنن تا شايد به جمع بندي نسبي در اين مورد برسيم چه بسا ماها نسبت به بقيه ادما نكاتي متفاوت از بدو تولدمون تا امروز داشتيم كه به اين بيماري مبتلا شديم و شايد در پايان خودش بشه يه تحقيق.

اول هم از خودم شروع مي كنم:
موقع تولد 4.5 كيلو بودم
از زماني كه يادمه گلو دردهاي چركي بدي ميگرفتم و آنتي بيوتيك خوراك مداوم بود تا سن 14 سالگي.
كلا آدم زود رنجي بودم وتو زندگيم هم خيلي عصبي
از كارها واسه خودم غول ميساختم هميشه استرس كارو قبل از عمل داشتم حتي امتحانات دوران كل تحصيلم و يا مسابقات ورزشيم.
همواره تو آزمايشات خونمWBCبالاتر از نرم استاندارد داشتم و دفاع بدنم بالا بودبدون اينكه مريض باشم در اين مورد چندين بار به دكتر مراجعه كردم.
اكثرا بدنم حالات تب داشت و طاقت گر ما رو نداشتم.
2 تا 3 سالي هم مرتب جوش ميزدم .
اولين باري كه اين علائم ام اس رو متوجه شدم(البته پارسال دكتر گفت علائمش بوده) مربوط ميشه به سال 1377كه فرداي بعد از يه مسابقه سنگين كشتي صبح كه از خواب بيدار شدم طرف راست بدنم كلا از كار افتاد كه اون وقت دكترا نفهميدن تا سال گذشته.
2 دوره هم از داروي ايزوترتينويين استفاده كردم و نكته جالبش يكي همون سال 1377 و يكي هم دقيقا 6 ماه قبل از تشخيص ام اس در سال 88.

اميدوارم دوستان همكاري لازم رو انجام بدن.
 تشکر شده توسط : Matilat , naz.gigili , Hasty , setare , maedeh , sargol , laymer

پیام های داخل این موضوع
حالات فيزيكي بدن از بدو تولدو ارتباط با ام اس - توسط yaro - 2010/04/13, 07:06 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط بین گلبولهای سفید و حمله mina_a 28 34,924 2016/10/09, 01:01 AM
آخرین ارسال: 1361hr87

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان